23 Mayıs 2014 Cuma

Kırklareli Üniversitesi Sırnitsa'da

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ BULGARİSTAN'DA
Fotoğraflar:İhlas Haber Ajansı
Rodoplarda Dostluk Ve Kültür Paylaşımı Derneği, Üsküp Belediyesi ve Kırklareli Üniversitesi Balkan Araştırmaları Uygulama Ve Araştırma Merkezi işbirliği ile organize edilen 'Balkanlarda Genel Etnikler Etkileşimi' başlıklı bilimsel seminer Bulgaristan'ın
Sarnitsa şehrinde gerçekleştirildi.
Rodoplarda Dostluk Ve Kültür Paylaşımı Derneği, Üsküp Belediyesi ve Kırklareli Üniversitesi Balkan Araştırmaları Uygulama Ve Araştırma Merkezi işbirliği ile organize edilen 'Balkanlarda Genel Etnikler Etkileşimi' başlıklı bilimsel seminer Bulgaristan'ın Sarnitsa şehrinde gerçekleştirildi.
Seminerde Bulgaristan Türklerinin Kültürel Dönüşümü ve Osmanlı Bulgaristan'ında Birlikte Yaşama Kültürü konuları üzerinde durulurken, Rodoplarda Dostluk Ve Kültür Paylaşımı Derneği Başkanı Mediha Zaimova, etkinliğin gerçekleştirilmesindeki katkılarından dolayı Kırklareli Üniversitesi ve Üsküp Belediyesi'ne teşekkür ettiğini belirterek, etkinliğin gelecekteki işbirlikleri için bir milat olması yönündeki temennilerini ifade etti.
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ BULGARİSTAN'DA
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ BULGARİSTAN'DA

Kaynak: IHA

0 yorum:

Yorum Gönder

* Yazılan yorumlardan site sahibi sorumluluk taşımaz !

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN HABERDAR OLUN