HABERBG.NET|Bulgaristan haberleri

Bulgaristan'da Türklerin güçlü sesi


 

REKLAM

Bulgaristan göçmeni dehşet saçtı:3 ölü

Manisa’nın Yunusemre ilçesi 75. Yıl Mahallesi  cinayet
🔺Yaklaşık bir ay önce Bulgaristan’dan Türkiye’ye
giriş yaptığı öğrenildi


Manisa'ın Yunusemre ilçesinde dün 12.20'de  evine gittiği kız arkadaşını ve annesini öldüren daha sonra da intihar eden gencin 1 ay önce Bulgaristan'dan Türkiye'ye gittiği ve cinayetleri iki tabancayla işlediği ortaya çıktı

Alınan bilgilere göre olay, dün  Manisa’nın Yunusemre ilçesi 75. Yıl Mahallesi 5381. Sokak’ta saat 12.20 sıralarında meydana geldi. 

İddiaya göre, tartışarak ayrıldıkları kız arkadaşı Rabia Bayram’ın (23) evine giden Tennur Öztürk(31), kız arkadaşının annesi Fatma Bayram’la (48) tartıştı.

KIZ VE ANNESİNİ ÖLDÜRDÜ,İNTİHAR ETTİ

Tartışmada yanındaki silahla anne Fatma Bayram’ı vuran genç, balkondan dışarıya kaçan kız arkadaşının peşinden sokağa fırladı. Genç kızı da sırtından ve başından vurarak öldüren Tennur Öztürk, daha sonra başına dayadığı silahla intihar etti. Silah seslerinin duyulması üzerine olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edildi. 


🔺 Rabia Bayram’ı evin yaklaşık 150 metre ilerisinde bir parkın kenarında
 yakaladıktan sonra ateş etti

YANINDA İKİ SİLAH TAŞIMIŞ

Sağlık ekipleri 3 kişinin de hayatını kaybettiğini tespit etti. 3’ü evde, 6’sı sokakta 9 kovan ve fişek ile intihar eden gencin yanında olayda kullanılan iki silah bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Cinayetleri işleyen Tennur Öztürk’ün yaklaşık bir ay önce Bulgaristan’dan Türkiye’ye giriş yaptığı ve Rabia Bayram ile bir süredir sevgili olduğu iddia edildi. 

İki tabanca ile kız arkadaşının evine giden Tennur Ö.’nün önce anne Fatma Bayram’ı, daha sonra balkondan atlayarak kaçan Rabia Bayram’ı evin yaklaşık 150 metre ilerisinde bir parkın kenarında yakaladıktan sonra ateş ederek öldürdüğü öğrenildi. 

Olay sırasında baba Tuncer Bayram’ın ise evde uyuduğu öğrenildi.

Kaynak: Ege haber

Site haberlerin en altında reklam

〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓〓